ЯК КУПИТИ НА LOCK.UA?

1.     ВИБІР ТОВАРУ

Крок 1. Щоб знайти потрібний товар, виберіть категорію у каталозі товарів. Також ви можете скористатися кнопкою «Пошук».

Крок 2. Для швидкого вибору товару із заданими параметрами скористайтесь фільтрами меню «Вибір за параметрами», що розташоване зліва під списком товарних груп. Для цього треба натиснути на параметр і обрати одне або кілька його значень. При наведенні на Параметр висвічується підказка – розшифровка значення. Ви можете задати один або кілька параметрів. Радимо завжди починати з параметру «Тип товару», оскільки в одній категорії можуть знаходитись різні типи товару. Під час кожного відбору програма показує кількість товарів з цими параметрами. Натисніть кнопку «Показати»

Крок 3. Скористайтесь «Сортуванням», що розташоване зверху каталогу товарів, щоб відсортувати товари в потрібній послідовності – по ціні, по наявності, по назві.

Крок 4. Із запропонованого асортименту із заданими параметрами виберіть підходящий товар і покладіть в корзину за допомогою кнопки «Купити». Детальна інформація доступна на сторінці товару: опис, відеоогляди, додаткові матеріали та інструкції.

2.     ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Крок 1. Якщо ви обрали весь необхідний товар, перейдіть у Кошик (кнопка у верхньому правому куті). Ви можете внести виправлення в список обраного товару. Якщо все вірно – тисніть кнопку «Далі».

Крок 2. Виберіть місто доставки.

Крок 3. Заповніть дані покупця і при потребі коментар до замовлення.

Крок 4. Виберіть офіційного дилера у своєму регіоні (при наведенні на дилера під списком доступна його контактна інформація)

Крок 5.  Для закінчення натисніть «Оформити замовлення». На вказаний вами Email буде відправлено повідомлення. Таке ж повідомлення отримає дилер, якого ви обрали зі списку.

3.     ОТРИМАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Як тільки замовлення буде опрацьоване, дилер зв’яжеться з вами для узгодження способу доставки та оплати. Ми рекомендуємо замовити у дилера послугу монтажу для продукції, яка цього потребує.

4.     ГАРАНТІЯ

Гарантію на товар забезпечує авторизований дилер, який здійснює продаж. Ми рекомендуємо замовляти монтаж у того ж дилера, у якого ви здійснюєте покупку. В цьому випадку ви отримаєте подовжену гарантію на вироби.

З умовами гарантії ви можете ознайомитись у Гарантійно-сервісній книжці. Вимагайте заповнення Гарантійного талону при здійсненні покупки та монтажу.