ЯК КУПИТИ НА LOCK.UA?

1.     ВИБІР ТОВАРУ

Крок 1. Щоб знайти потрібний товар, виберіть категорію у каталозі товарів. Також ви можете скористатися кнопкою «Пошук».

Крок 2. Для швидкого вибору товару із заданими параметрами скористайтесь фільтрами меню «Вибір за параметрами», що розташоване зліва під списком товарних груп. Для цього треба натиснути на параметр і обрати одне або кілька його значень. При наведенні на Параметр висвічується підказка – розшифровка значення. Ви можете задати один або кілька параметрів. Радимо завжди починати з параметру «Тип товару», оскільки в одній категорії можуть знаходитись різні типи товару. Під час кожного відбору програма показує кількість товарів з цими параметрами. Натисніть кнопку «Показати»

Крок 3. Скористайтесь «Сортуванням», що розташоване зверху каталогу товарів, щоб відсортувати товари в потрібній послідовності – по ціні, по наявності, по назві.

Крок 4. Із запропонованого асортименту із заданими параметрами виберіть підходящий товар і покладіть в корзину за допомогою кнопки «Купити». Детальна інформація доступна на сторінці товару: опис, відеоогляди, додаткові матеріали та інструкції.

2.     ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Крок 1. Якщо ви обрали весь необхідний товар, перейдіть у Кошик (кнопка у верхньому правому куті). Ви можете внести виправлення в список обраного товару. Якщо все вірно – тисніть кнопку «Далі».

Крок 2. Виберіть регіон доставки.

Крок 3. Виберіть пункт видачі товару у своєму регіоні (при наведенні на пункт видачі під списком доступна його контактна інформація)

Крок 4. Оберіть спосіб оплати.     

Крок 5. Заповніть дані покупця і при потребі коментар до замовлення.

Крок 6. Для завершення, натисніть «Підтвердити замовлення». На вказаний вами Email буде відправлено повідомлення. Таке ж повідомлення отримає адміністрація інтернет-магазину та пункт видачі товару, якого ви обрали зі списку.

Крок 7. Якщо Ви попередньо обрали оплату карткою VISA/MasterCard, натисніть кнопку "Оплатити". На сторінці платіжної системи LiqPay введіть дані вашої картки та слідуйте інструкціям на екрані для здійснення електронної оплати.      

3.     ОТРИМАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Як тільки замовлення буде опрацьоване, з вами зв’яжеться адміністрація інтернет-магазину для підтвердження деталей замовлення. Ми рекомендуємо замовити в пункті видачі товару послугу з монтажу для продукції, яка цього потребує.

Детально з умовами доставки та оплати можна ознайомитись на сторінці сайту Доставка та оптлата.

Умови повернення товару читайте на сторінці сайту Повернення товару.

4.     ГАРАНТІЯ

Гарантію на товар забезпечує ТОВ "СПВ КОМПАНІ ЛТД" та пункт видачі товару. Ми рекомендуємо замовляти монтаж в пункті видачі товару. В цьому випадку ви отримаєте подовжену гарантію на вироби.

З умовами гарантії ви можете ознайомитись на сторінці сайту Гарантія та у Гарантійно-сервісній книжці. Вимагайте заповнення Гарантійного талону при здійсненні покупки та монтажу.