Доставка


Інтернет-магазин https://lock.ua/ пропонує наступні способи доставки товару:

Cамовивіз з Офіційного дилерського центру - отримання замовлення безпосередньо в Офіційному дилерському центрі, який можна обрати під час оформлення замовлення, в залежності від регіону доставки.

Доставка перевізником "Нова пошта" до складу – отримання замовлення у відділенні кур’єрської служби, що вказується під час оформлення замовлення. Попередньо узгоджуйте вартість доставки.

Доставка перевізником "Нова пошта" до дверей – доставка кур’єром перевізника "Нова пошта" за вказаною Вами адресою під час оформлення замовлення. Попередньо узгоджуйте вартість та можливість доставки.

Увага!

При отриманні товару обов’язково перевіряйте наявність усіх позицій у замовленні, а також зовнішній вигляд товару. У випадку пошкодження товару або не повної комплектації замовлення, необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію). Обов’язково повідомити про інцидент адміністрацію інтернет-магазину.


Способи оплати


Доступні способи оплати в інтернет-магазині https://lock.ua/ (оплата приймається виключно в національній валюті грн.):

Готівковий – оплата готівкою при отриманні замовлення в Офіційному дилерському центрі. 

Банківською картою VISA/MasterCard – оплата замовлення банківською платіжною картою VISA/MasterCard на сайті LOCK.UA через платіжну систему LiqPay.

Безготівковий – оплата рахунку по безготівковому розрахунку здійснюється у касі будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої організації на рахунок ТОВ «СПВ КОМПАНІ ЛТД» або Офіційного дилерського центру, що є платником податку ПДВ.