Спосіб доставки та оплати узгоджуйте, будь ласка, із офіційним дилером, якого Ви обираєте при оформленні замовлення.


Способи доставки, які можуть запропонувати Вам наші офіційні дилери

До точки продажу – отримання замовлення безпосередньо у точці продажу офіційного дилера.

Адресна доставка – доставка кур’єром за вказаною Вами адресою або співробітниками офіційного дилера. Попередньо узгоджуйте вартість доставки.

Доставка у відділення кур’єрської служби – самовивіз із відділяння кур’єрської служби. Попередньо узгоджуйте зручну кур’єрську службу та вартість доставки.

Увага!

Якщо Ви замовляєте доставку товару сторонніми курєрськими службами - при отриманні обов’язково перевіряйте наявність усіх позицій у замовленні, а також зовнішній вигляд товару.
У випадку пошкодження товару або не повної комплектації замовлення, необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію). Обов’язково повідомити про інцидент офіційного дилера, у якого здійснювали замовлення.
Способи оплати, які можуть запропонувати Вам наші офіційні дилери

Готівковий – оплата готівкою при отриманні товару.

Банківською картою у офіційного дилера – оплата замовлення банківською платіжною картою при наявності терміналу у точці продажу офіційного дилера. Уточнюйте у офіційного дилера про можливість скористатися даним видом оплати.

Банківською картою у відділенні кур’єрської служби – оплата замовлення банківською картою при наявності терміналу у відділенні кур’єрської служби. Уточнюйте в кур’єрської служби про можливість скористатися даним видом оплати.

Безготівковий – оплата по безготівковому розрахунку здійснюється у касі будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої організації на рахунок офіційного дилера.

Накладений платіж – оплата здійснюється при отриманні товару через кур’єрську службу (у відділенні кур’єрської служби або у кур’єра). Уточнюйте вартість даної послуги у кур’єрської служби.