Що нового

Захист від викрадення Nissan X-Trail (T33)

25.08.2023

Дехто пророкує, що новий Nissan X-Trail знову буде претендувати на титул одного з бестселерів свого класу.
авто.jpg
В Образі X-Trail (з кодом Т33) маємо кросовер середнього класу D-SUV, що може запропонувати передній або повний привод та 5- або 7-місний салон.
Це - комфортний, місткий, добре оснащений сімейний позашляховик. До того ж, завдяки гібридній версії він тихий та дружелюбний до природи.
Він міцніший і легший за попередника. У кузові використовуються полегшені матеріали, а також передові технології штампування та зварювання для посилення міцності й водночас зменшення ваги. Кришка багажного відсіку X-Trail вперше виготовлена з композитного матеріалу. Передні та задні двері, передні крила та капот тепер виготовлені з алюмінію.
Чи зможе новий Nissan X-Trail стати бестселером?
Попереднє покоління  X-Trail пропонувало дуже вигідне співвідношення розмір/ціна, комфорт під час руху, перевірені атмосферні двигуни, економічний турбодизель – все це й забезпечило гарні продажі.
З новим Nissan X-Trail все складніше, автомобіль став дорожче, водночас – кросовер зберіг просторий салон та додав 7-місну версію, тепер він пропонує багато сучасних технологій та розширений перелік оснащення, а силові агрегати намагаються поєднати зростання потужності з економією палива. 
Але чи вистачить цього, щоб повторити гучний успіх минулого Nissan X-Trail? Побачимо з часом.

  Для захисту майбутнього бустселера від викраденя, чеський виробник протиугінних систем Construct пропонує встановити блокіратор керма Construct Volant.
- Замок CONSTRUCT механічний VSL-actual VOLANT 62-067-E NISSAN X-Trail A 2KEY 2022---
Система розроблена згідно конструктивни особливостей автомобіля, встановлення відюувається на штатні містя в кузові за дпоомогою зривного кріплення.
Volant під охороною механічно блокує поворот керма, управління виключно ключем.
Додатково блокіратор має електронний захист, що деактивує кнопку старт-стоп коли замок закрито.
Це унеможливить ймовірний рух автомобіля коли руль заблоковано.
Тільки після відкриття замка керма Construct Volant, активується кнопка старт-стоп для можливості запустити двигун та почати рух.

viber_image_2023-08-22_17-31-56-649.jpg  viber_image_2023-08-22_17-32-07-399.jpg

Назад к списку новостей