Що нового

Захист від угону для Suzuki Ignis

21.03.2023

Що таке Suzuki Ignis? Кросовер? Гібрид? Сіті-кар? Всі разом? 
авто.jpg
Непросто відповісти на ці питання)
Suzuki в Україні намагаються позиціонувати Ignis як компактний міський кросовер – і це не позбавлено певної логіки.
Це щось середнє між звичайним хетчбком і компактним кросовером.
Чи є інновації у Suzuki Ignis?
Номінально Suzuki Ignis є просто компактним і недорогим автомобілем.
Але не все так просто – адже у Suzuki Ignis є гібридна система SHVS.
(Smart Hybrid Vehicle by Suzuki): це потужний стартер-генератор, який вміє збирати енергію під час уповільнень і допомагає мотору під час прискорень. Дана гібридна система не може самостійно, без участі ДВС, пересувати автомобіль навіть на низькій швидкості, акумулятор системи SHVS має ємність всього 10 Ач, однак ця система дозволяє дещо знизити навантаження на основний мотор (що позитивно позначається на витраті палива), а також забезпечити додатковий момент, що крутить, під час прискорення (що позитивно позначається на розгоні).
Словом, це саме та система, яку прийнято називати Mild Hybrid або "м'який гібрид" - але все-таки її наявність приємно тішить в автомобілі такого розміру, класу, ціни.
Окрім гібридної системи, Ignis має систему Dual Sensor Brake Support, що служить для попередження та автоматичного гальмування у разі ризику ДТП з автомобілем попереду.
Якщо ж продовжувати тему безпеки, то для захисту від викрадення вже доступний безпечний на надійний протиугінний блокіратор КПШ Construct. Наразі тільки для автоматичної трансмісії (варіатора). Номер замка - 2064.

- Замок CONSTRUCT механічний GEAR-actual G2 2064 SUZUKI Ignis A 2KEY 2020---

Ignis допоможе безпечно та економно пересуватися, а блокіратор КПШ Construct дохволить це робити якнайдовше)
Розроблений згідно конструктивних особливостей автомобіля, встановлюється на штатні місця за допомогою зривного крпілення.
Блокує КПШ в положені "P - паркінг", управління поворотом ключа з високим ступенем захисту.
Механічних блокіратор Construct не залежить від стану аккумулятора та не впливає на роботу штатних електронних систем автомобіля.

Назад к списку новостей