Що нового

Якщо у Вас товсті двері

11.11.2022

В асортименті СПВ Компані ЛТД є циліндри будь-яких довжин та симетрій, від 54 мм до 240 мм та, навіть, більших, за потреби. Але, з часом, складаються деякі неписані стандарти довжин серцевин для певних типів дверей, й продажи цих симетрій переважають. Наприклад, циліндри розміром 80(40х40) мм. мають беззаперечне лідерство серед інших. Це означає, що в даний час на ринку переважають двері товщиною, приблизно 50-60 мм. (глибина протектора там, все інше). Ну й далі йде розсуд о балансі ціна/якість, товщина дверей/міцність/конкурентна ціна. Але зараз не про це.

Так ось, двері, товщиною до 50 мм. є справді найбільш розповсюдженими. Тому більшість виробників і продавців замків і циліндрів орієнтується на ці товщини та виробляє і тримає на складі обладнання для таких дверей.

00.jpg

Це трохи пояснень, чому, наприклад,електрозамки VIRO мають стандартний циліндр саме довжиною 52,5 мм.

VIR-30.8972.07941000.jpg

Тому що для більшості дверей він підходить.

А от для тих, що не підходить, тобто вони трохи товще, треба додати довжини циліндра.

00.jpg

Саме для цього існує в асортименті додаткового обладнання до електрозамків подовжуючий набір VIRO 798.0600. За його допомогою можна подовжити циліндр до 83 мм і вирішити питання товстих дверей.

06.jpg

Але якщо й цього замало, то рекомендуємо використовувати електрозамки під DIN циліндр, адже DIN серцевини, завдяки системі MODULAR, є у нас будь-яких довжин та симетрій.

04.jpg

Вдалих Вам продажів!

Назад к списку новостей