Що нового

Циліндр ABLOY PROTEC2 CY324 - фінський циліндр з італійською зовнішністю

31.08.2022

Шановні покупці!


  Замкові циліндри бувають різні. І це не різна довжина, на яку впливає товщина дверей, а саме різні стандарти циліндрів, які регламентують форму та особливості конструкції. Наприклад, фінська компанія Abloy для ринку Фінляндії випускає циліндри фінського стандарту, що характерно. А для ринка Європи та ж фірма Abloy виготовляє циліндри DIN стандарту. Цим стандартом користуємося й ми, в Україні. А ось італійці виготовляють та використовують теж циліндри стандарту DIN, але з певними особливостями. Нарешті Abloy зробив красу для італійців (справжніх та тих хто в душі) – циліндр ABLOY PROTECCY324

01.jpg

Цією італійською особливістю є подовжений шток тумблера, який дозволяє не шибко звертати увагу на довжину половини циліндра з тумблером. В такому разі товщина дверей всередину приміщення немає значення (в розумних межах). Зазвичай, тумблерна сторона такого циліндру стандартно-мінімальна, 30 мм, наприклад, або 31 мм, як у Аблоя. Всю іншу товщину дверей компенсує довгий шток тумблера, довжиною аж 54,5 мм. Але, якщо двері надзвичайно товсті, то можна подовжити й цю сторону циліндра додавши подовжуючий набір. Нагадуємо, всі циліндри Abloy модулярні, та можуть бути подовжені Локсмайстром.

01.jpg

Після точних замірів на дверях цей довгий шток тумблера обрізається пилкою або "болгаркою"до необхідної довжини і на нього вдягається сам тумблер, який купляється окремо в необхідному кольорі. Тумблер кріпиться на штоку за допомогою гужона. Зазвичай цей гужон змащений фіксатором різьблення (але якщо нема, то краще додати), завдяки чому він не викручується в процесі експлуатації.

03.jpg

01.jpg

Це майже вся історія, але це б не було італійським виробом, якщо не додати трохи краси. Щоб не було темного провалу та пилозбірника під тумблером, треба додати справжній італійський декоративний щиток з невеличким круглим отвором під шток циліндру. Наприклад, KT041 або KT3560. Але, якщо у вас вже встановлений щиток під DIN циліндр, можна спробувати встановити спеціальну накладку A2427, яка замаскує силует циліндру та залишить отвір під шток.

01.jpg

01.jpg

02.jpg

Ну і наприкінці додамо уявлення, як це виглядає в динамиці:

Abloy_CY324.gif

Бажаємо гарних покупок!

Назад к списку новостей