Що нового

Протиугінний захист для нового Suzuki S-cross

23.02.2023

Новий Suzuki S-cross — сімейний кросовер класу «C», або точніше «C-SUV» з переднім або повним приводом, який фактично замінив уже добре відому модель SX4 у лінійці японських автомобілів SUZUKI.

s-cross auto.jpg
Він має всі характеристики кросовера, а ключовими моментами є зручність і надійність.
S-CROSS є добре зібраним як всередині, так і зовні, а матеріали й оздоблення інтер’єру витримають випробування сімейним життям ефективніше, ніж салони багатьох конкурентів.
Suzuki S-cross пройшов краш-тест Euro NCAP та отримав максимальну п’ятизіркову оцінку безпеки.
Автомобіль оснащено потужним набором засобів безпеки, в тому числі точками кріплення дитячого сидіння ISOFIX, системою контролю тиску в шинах, системою допомоги при підйомі на схилі, антиблокувальною системою гальм, електронним контролем стійкості для запобігання ковзанню та захисту від бічних ударів, а також передніми, бічними, віконними та колінними подушками безпеки водія.
Щодо іншої безпеки, а саме захисту авто від викрадення, наразі вже доступні протиугінні блокіратори короки перемикання швидкостей від чеського бренду CONSTRUCT.
Для нового S-cross в комплектації з 6-ступеневою автоматичною коробкою передач розроблено для встановлення блокуратор КПШ - 1743b, для 6-ступеневої механіки - 1850.

s-cross gear.jpg

- Замок CONSTRUCT механічний GEAR-actual G2 1743b SUZUKI S-Cross A 2KEY 2022---
- Замок CONSTRUCT механічний GEAR-actual G2 1850 SUZUKI S-Cross M 2KEY 2022---

Назад к списку новостей