Що нового

Протиугінний блокіратор на Mitsubishi Outlander 2023

28.02.2023

В Україні найближчим часом стартуватимуть продажі нового Mitsubishi Outlander четвертого покоління
Новий Outlander кардинально відрізняється від попередника.
авто.jpg

Зовнішні відмінності з Outlander 3-го покоління є відбитком спільної платформи, розробленій зусиллями альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi - CMF-C/D (аналогічна лежить в основі Nissan Rogue/X-Trail).
Найбільше це прослідковується в оформленні передньої панелі Outlander: її архітектура повністю повторює панель Rogue/X-Trail, за винятком деких відмінностей у деталях.
Центральний тунель Outlander із shift-by-wire селектором КПШ та шайбою управління позашляховою електронікою майже точно повторює нісанівські елементи. 

shift-by-wire 1.jpg

Оскільки це перша масова модель Mitsubishi для України, в якій почали використовувати електронний селектор КПШ - shift-by-wire, то аналогічно для цього авто, задля захисту від викрадення, чеським виробником Construct, замість блокіратора КПШ, було проведено розробку блокіратор керма - Construct Volant з номером - 60-068-E
- Замок CONSTRUCT механічний VSL-actual VOLANT 60-068-E MITSUBISHI Outlander A 2KEY 2023---

Блокіратор розроблений з урахуванням всіх конструктивних особливостей автомобіля, встановлення відбувається на штатні місця в кузові авто на зривне кріплення.
В закритом положенні блокує поворот керма, управління виключно поворотом ключа.
Для додаткової безпеки, в замку є електронна частина, що унеможливлює запуск автомобіля, поки замок Construct заблоковано. Це забезпечує безпеку під час руху, унеможливлює рух автомобіля поки замок закритий.

Назад к списку новостей