Що нового

Протиугінні системи на новий Lexus RX 2023

23.05.2023

Абсолютно новий RX 2023  захоплює з першого погляду завдяки сміливому дизайну розкішного позашляховика, який одразу привертає загальну увагу. 

zamok-construct-mekhanichniy-hl-actual-hoodlock-016-104-lexus-rx-2key-2023-.jpeg

Lexus RX - знаковий автомобіль. Коли з'явився RX першого покоління, ще не було ні BMW X5, ні Volkswagen Touareg, ні Porsche Cayenne, ні Audi Q7 — лише їх початкові розробки. 

Фактично японці першими показали те, що ми сьогодні знаємо як преміальний кросовер і можуть вважатися першопрохідниками. 

З того часу Lexus RX за чотири покоління розійшовся тиражем понад 4 мільйони екземплярів, ставши одним з найбільш продаваних преміальних кросоверів у світі. 

І ось тепер вже п'ятий RX дістався до нашого ринку.

Новий Lexus RX стилістично схожий на попередника, але насправді у цих автомобілів немає жодної спільної деталі.

Кросовер переїхав на архітектуру TNGA і ділить платформу GA-K із Lexus NX, ES, Toyota Camry, Avalon та RAV4.

Двигуна V6 у гамі більше немає – тепер лише «четвірки».

Інтер'єр RX – збільшена копія салону нового Lexus NX. До матеріалів обробки, дизайну, зручності посадки та діапазону регулювань немає взагалі жодних питань - все виглядає і зроблено на совість.

Всі елементи інтер'єру тепер зосереджені на водії – присунуті ближче та розгорнуті у його бік. Мультимедійний комплекс – 14-дюймовий сенсорний «телевізор» із мінімумом фізичних кнопок. 

Машина не має звичних дверних ручок усередині. Замість них – кнопки, які можна натиснути і двері розблокуються.

У новому поколінні RX використовуються передові системи активної безпеки та допомоги водієві, що входять до складу комплексу систем безпеки Lexus Safety System+ 3.0. 

Для забезпечення протиугінного захисту, в допомогу штатним система безпеки, чеський виробник Construct пропонує 2 рішення.

  • Для захисту блоку безключового доступу, що відповідає за дистанційне керування автомобілем, без участі механічного ключа, розроблено систему CONSTRUCT SKS (Smart Key Safe).

-  Захисний кожух CONSTRUCT механічний SPECIAL-actual SKS 31a LEXUS RX 2023---

Являє собою металевий захисний кожух, який одягається на блок сертифікації за допомогою зривних болтів на штатні кріплення. Захищає безпосередньо сам блок, і штатний роз'єм до нього.

  • Для захисту підкапотного простору автомобіля від несанкціонованого проникнення, де знаходяться основні вузли та системи, пропонується до встановлення модельний замок капоту.

- Замок CONSTRUCT механічний HL-actual HOODLOCK 016-104 LEXUS RX 2KEY 2023---

 Розроблений індивідуально під дану модель автомобіля з необхідними елементами кріплення на штатні місця в кузові.

Замок капота не дозволить викрадачеві обійти вузли блокування силового агрегату, що розташовані під капотом; замінити чи добратися до ЕБУ двигуна і «обійти» таким способом штатний імобілайзер; використати автономну систему живленняння і керува двигуном, а також обійти штатні системи безпеки.

Назад к списку новостей