Що нового

Обладнання безпеки праці LOTO MASTER

04.11.2022

Охорона праці – є такий предмет у вищах, навіть екзамени здають. Чому? Нащо? Тому що безпека праці при виконанні робіт дуже важлива як для працівника, так і для роботодавця. Робітник ризикує здоров’ям, власник – фінансово. Адже забезпечення безпечних умов праці – зона відповідальності роботодавця.

Існує досить багато способів цього забезпечення, додаємо ще трохи. На склад СПВ Компані ЛТД поступили взірці продукції системи попереджувального блокування та маркування, скорочено LOTO від LockOut TagOut, виробництва Хорватської компанії Loto Master Inc.

Наразі це блокатори електричних автоматів та індивідуальні висячі замки співробітників.

Як це взагалі працює? В кожного ремонтника є набір з кількох штук його висячих блокувальних замків. Вони можуть бути зібрані під один ключ, або в простішу Майстер-систему, де є головний ключ, який відкриває всі замки, а також індивідуальні ключі від кожного замка.

LM-DEPL-KD-R_01.jpg

А також в загальному користуванні присутні всілякі блокатори для різного типу устаткування, які використовуються згідно з планом робіт. Адже ремонти бувають різні, механізми та обладнання можуть бути розкидані за територію на будь-яких відстанях. Тому має сенс мати різнокаліберні блокатори для чого завгодно, що може бути на підприємстві.

LOTO-MASTER-UCL-ML1_2.jpg

Перший, хто приступів до ремонту встановлює свій блокатор та навішує свій замок. За потреби (або обов’язково) додає бирку, де позначає хто, коли, що ремонтує та коли закінчить. Якщо його колега ремонтує щось інше, що живиться цім же автоматом, він додає свій замок на цей блокатор та бирку. Третій, четвертий тощо.

В результаті перший робітник, по закінченню, свій замок зняти може, але блокатор – ні. Автомат заблоковано до закінчення всіх робіт. Останній ремонтник, що закінчив роботи, знімає свій замок, демонтує блокатор, та включає ланцюг живлення.

LM-DH-6_01.jpg

Якщо багато співробітників на одному об’єкті, використовуються такі множники.

Якщо обладнання, що ремонтують, складне та велике, то можна використати такий ящик:

LM-GLOB_03.jpg

Блокувальний бокс дає можливість швидко побачити, хто з команди ще не закінчив роботу, без відвідування кожної точки блокування. Кожний з працівників блокує йому потрібний вимикач з використанням відповідного блокатору та одного висячого замка.

Після цього він кладе ключи від замка в Бокс блокування та замикає його своїм іншим персональним висячим замком. По закінченню робіт він знімає свій висячий замок з боксу. Вийняти з боксу свої ключи та розблокувати вимикачі можливо тільки після того, як всі працівники команди, хто працював на цьому об’єкті, зняли свою висячі замки з боксу.

Залишається додати, така система безпеки проведення робіт існує не тільки для електроустаткування, а і для будь-яких кранів, вентилів, засувок тощо, Все, що необхідно для цехів ремонту.

А відділ охорони праці на підприємстві буде дуже задоволений! Все, ніхто не постраждав! Нуль нещасних випадків!

Вдалих Вам покупок!

Назад к списку новостей