Що нового

Нові моделі розумних замків NUKI SMART LOCK

30.12.2022

Класичні системи контроля доступу полегшують керування дверима та надають власнику інформацію про події на тих дверях, що робить їх незамінними при створенні безпеці на об’єкті. Але, в тому ж класичному виконанні, ці системи потребують їх проектування на дверях, закладання окремих виконавчих елементів, протягування дротів, підключення зовнішнього живлення тощо. Всі ці подробиці обтяжують вибір приватного користувача та часто відлякують від встановлення СКД на вже існуючі двері.

Rosslare_AC825.jpg

В останні роки з’явились DIY рішення для приватного використання, які дозволяють юзеру майже самостійно встановити повнісіньку систему керування доступом на свої, давно існуючі двері. Це надає можливість відкривати ці двері смартфоном замість ключів, надавати доступ до цих дверей іншій людині й навіть робити це все дистанційно, звідки завгодно, де є інтернет, та отримувати звіти про події.

00.jpg

02.gif

00.jpg

Ці рішення є від різних виробників. Деякі потребують заміни існуючого в дверях циліндра на свій, інші встановлюються на те що є. Є продукти, що інтегруються в розумний дім, наприклад, Google Assistant, Apple HomeKit, Amazon Alexa.

В асортименті СПВ Компані ЛТД є окрема категорія таких пристроїв – замки для Smart Home і вона постійно розширюється та оновлюється.

Наразі, під Новий Рік, в Україну прийшла перша комерційна партія оновлених «крутілок» від австрійської компанії NUKI.

00.jpg

Нові моделі - NUKI Smart Lock 3.0 та NUKI Smart Lock 3.0 PRO
Молодша модель без індексу PRO отримала порівняно з попередньою версією 2.0 покращену електроніку та оновлений електромотор, завдяки чому збільшився час роботи замку на одному комплекті батарейок (4хАА)

00.jpg

Старша  PRO версія отримала набагато більше змін. До раніше сказаного в розумний замок інтегрували WiFi модуль, який до інших моделей потрібно було купувати окремо у вигляді окремого пристрою WiFi Bridge, якщо потрібен був дистанційний доступ до замка. Вбудований «вайфай» дозволяє керувати замком, надавати та змінювати доступи звідки завгодно, де є інтернет, та отримувати повідомлення про всі події на замку.

03.jpg
Також PRO версія отримала вже акумулятор з гніздом зарядки стандарту Type-C замість пальчикових батарейок.
Крім цього, зміни торкнулися й дизайну. У старшій версії верхня частина, поворотне кільце механічного відкриття та центральна кнопка виконані з алюмінію, що, по-перше, красиво а, по-друге, надійно.

05.gif

Обидві версії дуже легко монтуються та можуть бути інтегровані в розумні системи Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa.
Замок монтується зсередини приміщення поверх раніше встановленого механічного замка і по суті керує цим замком, відкриваючи і закриваючи його по команді зі смартфона, з кодової панелі (кодом або відбитком пальця) або з пульта дистанційного керування, які можна докупити окремо.

Зауважимо! Ці рішення не можуть повністю замінити повноцінну професійну систему контролю доступу, але пречудово працюють як рішення для малих об'єктів, квартир, домів, малих офісів. 

Сподіваємось, що це оновлення модельного ряду розумних замків в Новому році допоможить Вам вибрати собі бажаний замок Smart Home.

Вдалих Вам покупок та з прийдешнім Новим Роком!

Назад к списку новостей