Що нового

Нові ключі IKON CLIQ GO з кнопкою включення Bluetooth

18.11.2022

   Зі всього асортименту циліндрів CLIQ, що пропонує СПВ Компані ЛТД, система IKON CLIQ Go, відрізняється за декількома параметрам. Основний з них, на думку наших покупців, це відносна простота керування доступом завдяки наявності Bluetooth® зв’язку в ключах. За допомогою цієї технології надання та/або скасування доступу ключу до приміщень через відкриття циліндра IKON CLIQ Go здійснюється безпосередньо зі смартфона, без використання додаткових пристроїв у вигляді програматоров. Це надає надзвичайну зручність у використанні та гнучкість в керуванні.

01.jpg


Але використання Bluetooth®, якою б ця технологія не була BLE (Bluetooth Low Energy), тягне за собою додаткові енергозатрати, тому краще мати вимикач. Він є, але не досить очевидний. Щоб увімкнути зв’язок, треба повертати ключ вздовж поздовжньої осі кілька разів, не швидко, але й не повільно. Не завжди підбираєш потрібний ритм, тому приходилось крутити той ключ, іноді, довго. Вимикається блютуз сам, через визначений час. Скільки разів включається ключ в кармані, нікому не відомо.)))

00.jpg

Зараз ми представляємо оновлену версію ключа IKON e-CLIQ з Bluetooth® на борту. Функціонально майже все теж саме. А ось живлення та керування підключенням до смартфону змінилося на краще.

04.gif

Батарея CR2450 (замість CR2032), майже в два рази більше ємність. Ресурс до заміни батарейки: Близько 20 000 циклів закриття, 2 000 підключень Bluetooth® (приблизно 2 роки експлуатації).

Окрема кнопка включення Bluetooth®! Наразі власник може контролювати включення! Вимкнення, так саме, через визначений час. Так що все стає краще.

Ну і якщо Ви запитаєте, про що, взагалі, йдеться, то ось:

Cliq-Go-1.jpg

CLIQ™ Go ‒ це інноваційне рішення, яке надає можливість повністю керувати електронною системою замикання та дозволяє контролювати права доступу і дії власників ключів.

Переваги:

Простота у використанні: адміністратор може керувати системою за допомогою спеціального додатка на своєму ПК, смартфоні або планшеті. За необхідності, керування системою замикання можна передати уповноваженому дистриб'ютору.

Надійність: CLIQ® Go ‒ відмінне рішення для проблеми втрачених ключів. Оскільки кожен ключ програмується індивідуально, його авторизацію можна легко скасувати у додатку незалежно від місця перебування адміністратора.

Cliq-Go-ukr2.jpg

Електронні ключі: в системі CLIQ™ Go і адміністратори, і власники ключів використовують ключі eCLIQ, які не мають механічної нарізки. Вони працюють на батарейках та можуть зберігати необхідну інформацію.

Поліфункціональність: ключі CLIQ™ Go в циліндрі можуть виконувати дві функції: відкривати циліндр або виконувати завдання. Якщо завдання для виконання немає, ключ тільки відчиняє циліндр (якщо у нього є відповідні повноваження).

Cliq-Go-ukr1.jpg

Універсальність: циліндри можна встановлювати в різні типи замків, дверей, висячі замки, замки шаф і т.д.

Вдалих Вам покупок!

 

Назад к списку новостей