Що нового

Нова антипаніка TESA GLOBAL

20.09.2022

Шановні покупці!


  Час не стоїть на місці, все навколо рухається. Але тільки від нас залежить в якому напрямку цей рух. Обладнання має властивість застарівати. Це стосується як самих складових пристроїв, вони зношуються, ламаються, втрачають зовнішній вигляд, так й нас самих, користувачів або спостерігачів. Ми також змінюємося, вчимося, ростемо. Наші смаки, вподобання корегуються. І ось, те, що вчора було гарно, прийнятне, сьогодні вже недоречно, а то й неприпустимо.

Тим часом іспанський виробник систем антипаніки TESA вирішив оновити свою легендарну серію Universal, яка користується великим попитом в Україні, ввівши до асортименту нову серію під назвою Global.

00.jpg

Основні переваги та особливості нової антипаніки серії TESA Global:

1. МЕХАНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Нова конструкція механізмів, яка забезпечує оптимальні характеристики і гарантує безпеку людей з дуже низькими зусиллями відкривання. Зусилля яке необхідно прикласти до штанги для розблокування дверей, набагато нижчі, ніж в антипаниці серії Universal. Це надає додаткові шанси відкрити евакуаційні двері людям з обмеженими можливостями та дітям.

2. ПРОСТОТА ВСТАНОВЛЕННЯ

a)      Встановлення без монтажної пластини для врізного типу антипаніки. Накладні моделі все ж мають монтажну пластину для основного механізму.

b)     Реверсивний механізм, праві/ліві – визначаємо на місці.

c)      Нова, більш зручна та надійна система важелів штанги.

d)     Дозволяє попередньо встановити окремо механізми з кришкою, а пізніше, додати вже важелі та штангу. Це захистить пристрій антипаніки від ударів і бруду на етапі будівництва, або ремонту.

e)     Встановлення антипаніки серії Global простіше і займає на 25% менше часу, ніж серії Universal.

3. ЕСТЕТИЧНІ ПЕРЕВАГИ:

Використання декоративних вставок кришок механізмів дозволяє поєднувати різні матеріали та оздоблення, надаючи всьому новому пристрою антипаніки інноваційну та авангардну естетику

a)      Гвинти кріплення кришки приховані

b)     Нова геометрія штанги

c)      Металеві кришки зі вставками

Незабаром будуть доступні варіанти обробок:

-        Кришки механізмів: Срібляста, біла, титан, нікельована, нержавіюча сталь

-        Штанги: Срібляста, біла, зелена, червона, титан, нержавіюча сталь (включно з антибактеріальним покриттям)

Через деякий час відбудеться скорочення виробництва антипаніки серії Universal з поступовим повним переходом на серію GLOBAL.

В наступному серія GLOBAL матиме всі можливі типи конструкцій: врізну та накладну (з 1, 2 та 3 точками замикання) зі штангою, а також "клавішного" типу.

Отже, це буде повна колекція, яка надасть можливість організувати всі шляхи евакуації на об’єкті в єдиному стилі.

Наразі ми на початку розвитку цієї серії й маємо перши взірці, щоб оцінити всі переваги, та знайти всі недоліки антипаниці Global.

00.jpg


Вдалих Вам покупок!

Назад к списку новостей