Що нового

Корпус замка Santos - надійна основа Вашої безпеки

16.01.2023

Загальна концепція пересічного користувача - «Дверний замок» нами, як професіоналами, розкладається на кілька частин. Зазвичай, це три складових: корпус замкадверний циліндрзахисна фурнітура. Що вимагається від них?

02.jpg

Циліндр, як серце системи, повинен бути високосекретним, зі складним, патентованим ключем, мати власні засоби протистояння відмичками та, в якоїсь мірі, силовому зламу. Бажано мати під боком сервіс з його обслуговання.

3G.jpeg

Захисна фурнітура або протектор повинни бути міцними, щоб дійсно захищати той складний циліндр, а також бути зручними в користуванні, та мати гарний вигляд. Бо саме фурнітура перша та найбільш впадає в око.

Effeff_N1050.jpeg

Від корпусу замка вимагається надійна конструкція та бути безвідмовним в процесі експлуатації впродовж тривалого часу.

Саме таки є корпуси замків TM Santos, що в Україні представляє СПВ Компані ЛТД.

SANTOS DIN 257L-C.jpeg

Нещодавно ми отримали першу партію замків SANTOS 1-WAY DIN 257L-C.

Це конструктивно простий, але надійний корпус, що надає можливість вдосконалити будь-які двері встановивши додатковий замикаючий механізм. Це підвисить зламостійкість дверей, адже спеціалісти рекомендують мати два незалежних замка на вхідних дверях з двох причин:

1.      Злам двох замків значно довший, ніж одного.

2.      Якщо один зламається, то на час ремонту у вас є інший

Також можемо додати третій чинник. За тією ж концепцією безпеки бажано мати замок/циліндр, що замикається ключем з двох сторін дверей. Бо, якщо небажана особа потрапила в приміщення, наприклад, через вікно, то щоб не могла вийти або впустити когось через двері, просто покрутивши тумблер. Але вертушок на циліндрі, як не крути, дуже зручна штука, продажи циліндрів з ним це підтверджують. Тому, маючи два замка, робимо один ключ-ключ для безпеки, а другий ключ-тумблер для зручності користування дверима.

Зрозуміло, що для створення повної версії надійного дверного замка треба встановити саме гарний високоякісний циліндр Mul-T-LockAbloyKesoIkon. Та також додати надійний протектор, що захищатиме всю конструкцію DisecRostexMul-T-Lock.

Сподіваємось цей корпус замка стане в нагоді в справі захисту Ваших домівок.

Гарних Вам покупок!

Назад к списку новостей