Що нового

ЧИСТОТА І СТИЛЬ

20.04.2021

Тенденція створення стильних і елегантних інтер’єрів з чистими чіткими лініями потребує нового підходу до дизайну вхідних дверей, це надихнуло на розширення палітри ПВХ плівок для їх оздоблення.

Представляємо чотири нові дизайни ПВХ плівки WINSHIELD_ECO+  виробництва HAOGENPLAST (Ізраїль) що вже на складі SPV Company Ltd:

Нові кольори.jpg

 

WINSHIELD_ECO+  WHITE_2225  Білий атласний  - чистий білосніжний колір з тисненням пісок для створення як сучасних так і класичних дизайнів дверей.

00.jpg

WINSHIELD_ECO+ LIGHT_GREY Сірий світлий - покриття світло-сірого тону згідно RAL 7047 з тисненням пісок. Відтінок стає все більш популярним для міжкімнатних дверей, як фон для стін, відповідно актуальне оздоблення вхідних дверей в цьому ж відтінку. Поєднується з сучасними стилями скандинавський, мінімалізм, хай тек.

 00.jpg

WINSHIELD_ECO+ SCANDINAVIAN_GREY Сірий_скандинавський – благородний сірий колір з новим тисненням кафедрал з виразною текстурою дерева, завдяки чому імітує натуральні пофарбовані дерев’яні двері. Стильно вигладає у сучасних будинках у скандинавському стилі.

 00.jpg

WINSHIELD_ECO+ TITAN  титан – насичений темно-сірий колір із теплим відтінком умбра. Виграшно виглядає на фасадах у темній червоно-коричневій гамі. Застосування -  офіси, громадські приміщення а також приватні домівки оздоблені в сучасних стилях: лофт, мінімалізм, хай тек.

00.jpg

ПВХ плівка WINSHIELD_ECO+ незамінна для декору дверей, вона легко наноситься на метал або МДФ, гарантія 7 років зовнішнього застосування. 

Назад к списку новостей