Що нового

Антипаніка TESA GLOBAL 1 S тепер шириною 1200 мм.

12.06.2024

◉ З радістю повідомляємо, що Іспанський замок накладного монтажу TESA GLOBAL 1 S для евакуаційних виходів тепер доступний не тільки шириною 900 мм, але і шириною 1200 мм.
◉ Тут треба пояснити для чого потрібна збільшена ширина.
Річ у тім, що стандартна ширина 900 мм підходить для встановлення антипаніки на металеві та дерев'яні двері. Тому що другий важіль (той, який без язичка) можна встановити практично на будь-якому місці дверного полотна. Дверне полотно зазвичай суцільне і дає змогу закріпити важіль де завгодно.
◉ У разі ж профільних дверей, алюмінієвих або металопластикових, закріпити важелі можна винятково на вертикальних профілях, оскільки в центрі розміщено або скло, або сендвіч-панель. І стандартної ширини накладного замка, якщо двері широкі, може не вистачити.
Антипаніка шириною 1200 мм дає змогу зробити це без проблем.

TESA GLOBAL1S 900 vs 1200.jpg

◉ Так само слід зауважити, що якщо двері трохи вужчі за це значення, то центральну штангу (на фото вона червоного кольору) можна вкоротити і підігнати під потрібний вам розмір дверей.
◉ Колір штанги може бути - Сріблястий, Білий, Зелений, Червоний, Титан, Нержавійка.
◉ Колір важеля теж має різні варіанти такі як Срібло, Білий, Титан, Нікель, Нержавійка.
Цей антипанічний замок сертифікований відповідно до стандарту EN 1125.
▻ Придбати TESA GLOBAL 1 S можна за посиланням:  https://lock.ua/catalog/sistemi-antipaniki/?set_filter=y&arrFilter_653_3383985221=Y&...

Назад к списку новостей