Що нового

Захист від викрадення Lexus RZ

13.09.2023

Lexus RZ – повнопривідний преміум-кросовер середньорозмірного сегменту та, за сумісництвом, «первісток» японської марки Lexus на модульній електричній платформі e-TNGA.
авто.jpg
Більш того, він став першим в історії масовим електромобілем Lexus, продаж якого вестиметься по всьому світу, а не в окремо взятих країнах.
Фактично даний електрокросовер став лише преміум-виконанням паркетника Toyota bZ4X (він же Subaru Solterra).
Щодо вантажопасажирських можливостей преміум-кросовер не має відмінностей від «донорського» Toyota bZ4X: він може похвалитися п'ятимісним салоном із достатнім запасом вільного простору на обох рядах та містким багажником об'ємом ~500-550 літрів.
Конструктивно Lexus RZ практично повністю повторює Toyota bZ4X – в його основі лежить модульний електричний «візок» e-TNGA, що відрізняється широким застосуванням високоміцних і надвисокоміцних сортів сталі та алюмінію.
Продажі електромобілів в Україні стрімко зростають, тим самим збільшуючи попит на ці авто і у викрадачів.
А основні елементи електричних авто інколи по вартості перевершують ціну деяких звичайних автомобілів з двз, тому протиугінний захист цих авто вкрай актуальний.
Для захисту від викрадення Lexus RZ чеський виробник протиугінних систем Construct розробив блокіратор керма Construct Volant - VSL 49-070-E.
- Замок CONSTRUCT механічний VSL-actual VOLANT 49-070-E LEXUS RZ A 2KEY 2023---    
інтерєр.jpg

Замок блокує поворот рульового валу, забезпечуючи тим самим найнадійніший захист від викрадення.
Має унікальну конструкцію під конкретну модель автомобіля, сконструйований з повним дотриманням вимог пасивної безпеки транспортного засобу.
Встановлюється за допомогою зривних болтів на штатні кріплення в кузові автомобіля.
Не залежить від стану акумулятора та інших функцій автомобіля.
Відкриття можливе виключно контактним способом за допомогою ключа, деактивація на відстані - неможлива.

Назад к списку новостей